מסע של חושים אל רוחות המרחבים במרוקו פברואר 2019

טיול אל מרחבי מרוקו בשילוב פילאטיס, יוגה ו Core.

החוויה שלנו במרוקו מותאמת למטיילים הרוצים ליהנות מכל העולמות. נצא לטיול של שבעה ימים ובו נחצה ארבעה מעברי הרים מרתקים בהם נפגוש תרבויות רחוקות בנופי פרא מבודדים. נצא אל מדבר של חורף והוא ירוק, דיונות הזהב יקבלו את פנינו לשקיעה מהפנטת וארוחת ערב במאהל לחגיגה לתוך הלילה. נטייל בין נחלים הזורמים מהרי האטלס ונחצה את עמק מיליון התמרים הוא עמק הדרע'. נהנה ממראות כאילו נלקחו ממאדים, ובארץ הברברים נבקר בכפרי בוץ בהם עצר הזמן מלכת. נפתח כל בוקר בתרגול של מתיחות, הכנת הגוף והנפש ליום עשיר ומגוון. נאפשר לעצמנו חיבור החושים לטבע ולמרחבים תוך תרגול פילאטיס, יוגה ו Core. נלון בבתי מלון ייחודיים ובהם ניחוח אותנטי.

מקומות אחרונים

מרוקו 12 ימים כולל הרי הריף מרץ/אפריל 2019

מרוקו 12 ימים כולל הרי הריף.

ארץ מלאת מראות וחוויות, טעמים ומפגשים תרבותיים מרתקים היא מרוקו, מסע בין נופי הארץ תמיד מעניין ומגרה את כל החושים. ביקור בערי המלוכה ובנופי הרי האטלס סוחף אותנו אל מרוקו מלאת הניגודים. נתחיל את ביקורנו בטאנג'יר ובמיצר גיברלטר, נטפס לרכס הרי הריף ולעיירה הכחולה "שפשוואן" , נמשיך לתוך הארץ אל מקנס ואתריה, אורוות מולאי איסמעיל ושערי העיר. בפס, בירתה הדתית של מרוקו, נראה את ביתו של רמב"ם ונתארח בבתי מלאכה רבים אותנטיים כמו מצבעת העורות, הקדרים הצורפים ועוד הרבה אחרים. נטייל אל עיירת סקי נחמדה למרגלות האטלס ולאגם ניסתר על הרכס, נשוב לביקור במרקש האדומה והאקזוטית, נצא לחלקו השני של המסע, לטיול ג'יפים אל רכס האטלס ואל חולות הזהב של מדבר הסהרה עם לילה מיוחד במאהל עם בני שבט הנומאד.  ארבעה מעברי הרים ברכסי האטלס מרתקים ומאתגרים  ובתי מלון כמו באגדות. נפגוש תרבות עתיקה וכפרים נידחים, מראות מהפנטים הנצרבים עמוק בזיכרון האישי ובתקתוק המצלמות.

טבע, תרבות וכיף יחד 12 ימים במרוקו פסח 2019

האביב העוטף את מרוקו בסופו של חורף הוא התפאורה והתנאים הטובים ביותר לצאת למסע גיאוגרפי, אתני ותרבותי בארץ רחבת הידיים. המסע שלנו בפסח 2019 מתחיל בטנגי'ר שבצפון, שאפשוואן הכחולה, ערי המלוכה מקנס, פס ומרקש, ויוצא למדבר סהרה והרי האטלס במסע ג'יפים של שישה ימים בדרכי שטח מרגשות, ובמפגש הכי אותנטי עם התרבות המקומית בכל מקום ומקום. הטיול שלנו עוטף אתכם ביחס אישי, איכות הדרכה וחיוך שלא נגמר.

אתם מוזמנים לצאת אתנו לדרך.

טיול נשים ביוון ההררית אפריל 2019- ג'יפים

אביב ירוק ופסגות לבנות ביוון הפורחת 

יוון ההררית היא הפתעה מרתקת במרחק קצר מהבית. נופי פרא של יערות אשוחים ומצוקים דרמטיים, המחייבים עצירה מוחלטת להתבונן ולקחת עוד מראה בלתי נשכח אל סל הזכרונות שלנו. נבקר במנזרים אורתודוקסיים מרוחקים ונספר סיפורים מקומיים אל תוך הלילה. נטפס אל מצוקי מטאורה ואל המנזרים התלויים. נסע בג'יפים בנופים מרהיבים ומראות של אביב יווני בירוק ולבן. הצטרפו אלינו לטיול נשים יחודי- חגיגה נשית של אביב 2019.

ההרשמה בעיצומה

נשים מטיילות בסרביה מאי 2019

מרחק טיסה קצר מהבית ואנו בבלגרד, בירת סרביה הנמצאת במרכז מדינות הבלקן. לאורך ההיסטוריה שימשה סרביה צומת דרכים מרכזית בין המדינות השונות וגשר המחבר בין מזרח ומערב. אלכסנדר הגדול והאימפריה הרומית כבשו אותה לפנה"ס במסעותיהם לכיבוש המזרח מחד, והאימפריה העות'מנית מאידך בדרכה מערבה אל אירופה במאה ה-15. סרביה המודרנית יוצאת אל האור ונחשפת אל העולם לעבר עתיד מבטיח, עם מסורות שנותרו מבית אבא ואימא וטכנולוגיה מתקדמת החושפת את הדור הצעיר אל העולם המערבי החדש. אנו מזמינים אתכן לצאת לטיול ייחודי אל המקומות אותם אהבנו לפגוש בטיולים שלנו, את התושבים בכפרים שבדרך, את הרועים ואנשי החוות, את הנשים המבוישות בהרים ואת הילדים המחייכים תמיד. נשבץ חוויות ונקודות תצפית בטיולים רגליים ואוכל נהדר המותאם לכל מקום ואזור. אל מרכז הבלקן בדרך שלכן.

אתן מוזמנות לצאת יחד אתנו!

טיול גיל זהב בסרביה מאי 2019

מרחק טיסה קצר מהבית ואנו בסרביה מרכז מדינות הבלקן. לאורך ההיסטוריה שימשה האחרונה צומת דרכים מרכזית בין המדינות השונות וגשר המחבר בין מזרח ומערב. אלכסנדר הגדול והאימפריה הרומית כבשו אותה לפנה"ס במסעותיהם לכיבוש המזרח מחד, והאימפריה העות'מנית מאידך בדרכה מערבה אל אירופה במאה ה-15. בטיול מותאם זה עבור הגיל השלישי נעבור בשני בתי מלון, 5 לילות בעיר בלגרד ושני לילות בעיר Bajina Basta. מסלולים נוחים, שייט רגוע וחוויות לרוב. פרמדיק ומכשיר דפיברילטור ילוו אותנו בכל ימי הטיול וכלכלה מלאה. שלושה אנשי צוות ועוד המון הפתעות. נשמח לראות אתכם מטיילים יחד איתנו. 

אל מרכז הבלקן בדרכי שטח, סרביה שלא הכרתם

מרחק טיסה קצר מהבית ואנו בבלגרד, בירת סרביה הנמצאת במרכז מדינות הבלקן. לאורך  ההיסטוריה שימשה סרביה צומת דרכים מרכזית בין המדינות השונות וגשר המחבר בין מזרח ומערב. אלכסנדר הגדול והאימפריה הרומית כבשו אותה לפנה"ס במסעותיהם לכיבוש המזרח מחד, והאימפריה העות'מנית מאידך בדרכה מערבה אל אירופה במאה ה-15. סרביה המודרנית יוצאת אל האור ונחשפת אל העולם לעבר עתיד מבטיח, עם מסורות שנותרו מבית אבא ואימא וטכנולוגיה מתקדמת החושפת את הדור הצעיר אל העולם המערבי החדש. אנו מזמינים אתכם לצאת לטיול ייחודי, אל המקומות אותם אהבנו לפגוש בטיולים שלנו. את התושבים בכפרים שבדרך, את הרועים ואנשי החוות, את הנשים המבוישות בהרים ואת הילדים המחייכים תמיד. נשבץ חוויות ונקודות תצפית, טיולים רגליים ואוכל נהדר ומותאם לכל מקום ואזור. אל מרכז הבלקן בדרכי שטח מרגשות!

להכיר את סרביה דרך השטח 5 ימי ג'יפים יוני 2019

מרחק טיסה קצר מהבית ואנו בבלגרד בירת סרביה הנמצאת במרכז מדינות הבלקן. בטיול זה נצא לשבעה ימי טיול ובהם חמישה ימי נהיגת ג'יפים בשטח בלב ליבו של הטבע הסרבי. הרים נישאים ועמקים מוריקים יקבלו את פנינו עת ננהג בשבילי היערות ונחצה נהרות. נכיר את סרביה דרך שבילים צרים וכפרים מבודדים ולהם חלקות חקלאות קטנות. נפגוש בתושבים הנעימים בסביבתם הטבעית בה כאילו עצר הזמן מלכת. נטעם מהמטבח המקומי במסעדות מקומיות ונהנה מהמשקה המקומי, הרקייה אשר תחמם כל בן אנוש. נצא אל מחוץ למסלול הטיולים השחוק ונבקר באתרים המקומיים מזווית קצת אחרת.

חושבים שאתם מכירים את סרביה? חישבו שוב והצטרפו אלינו לחוויה אחרת. 

יוצאים למסע קסום במרוקו, יוני 2019

מרוקו הקסומה היא יעד כובש ומרגש כמעט בכל זמן וכל עונה. טיול זה יוצא למרוקו בחודש יוני 2019 ועובר במסלול קסום הצובר מראות, חוויות ומפגשים מרתקים. אנחנו יוצאים לדרכי השטח הנוחות עם רכבים חדישים מסוג דאצ'יה דאסטר, עוברים במרוקו הרחוקה ולנים בבתי מלון וריאדים קסומים, נקיים וצנועים – אך כולם מלאי אווירה וקסם. הטיול כולל שלוש ארוחות ביום, דלק, לינות ומים מינרליים. אנחנו מפנקים אתכם בדרכים עם פירות טריים וטעמים ממרוקו הרחוקה במסע בן תשעה ימים של ריגוש לכל החושים!!!

פילאטיס, יוגה ומדיטציה בנופי פורטוגל, יולי 2019

משחר היסטוריה שימשה המדינה המערבית ביותר באירופה כגשר של תרבויות בין אפריקה ויבשת אירופה. טירות ומבצרים, יערות ועמקים, רכסי הרים ונהרות זורמים יהוו לנו תפאורה מושלמת ל-8 ימים של תרגול ותנועה מחוץ לקירותיו של הסטודיו המוכר. נצא אל פורטוגל לסדנאות של פילאטיס ויוגה המלוות במוזיקה ומדיטציה וסביבנו נוף עוצר נשימה. נלון בבתי מלון מיוחדים מחוץ למסלול התיירות המוכר, אל הפסטורליות של הטבע הפורטוגלי על כל מרכיביו. נטעם את פורטוגל במסעדות מקומיות ובמסלול טבעתי היוצא מהעיר פורטו דרך עמק הדואורו, גוארדה ובלמונט נטייל עד שנגיע אל הבירה ליסבון. נהנה מהתרבות המקומית ונצפה בהופעת פאדו חיה בעיר התוססת. הצטרפו אלינו לשילוב מנצח של סדנאות פילאטיס ויוגה במדינה מנצחת. 

מסע שטח למשפחות במרוקו אוגוסט 2019

טיול זה יוצא למרוקו בחודש אוגוסט 2019 ועובר במסלול קסום הצובר מראות, חוויות ומפגשים מרתקים. אנחנו יוצאים לדרכי השטח הנוחות עם רכבים חדישים מסוג דאצ'יה דאסטר. נטייל במרוקו הרחוקה ונלון בבתי מלון וריאדים קסומים, נקיים וצנועים, אך כולם מלאי אווירה וקסם. נעטוף אתכם בחוויות מותאמות לכל משפחה הרפתקנית, זהו טיול למשפחות האוהבות לגעת מקרוב במרקם החיים המקומי ולקחת את הזמן על מנת לאהוב את הרגע. מובטחת לכם חוויה מרגשת ובלתי נשכחת הרחק מהבית. להרגיש את האהובים לנו ברגעי קסם מיוחדים בטבע הפראי ובמקומות נידחים. אנחנו יוצאים למסע אליו אנו יוצקים ערכים ומשמעות. את מזג האוויר החם ננצל לטיולים בהרי האטלס הגבוהים ונתרענן בבריכות שחייה, מפלי מים ונחלים בקניונים שבמדבר. הימים הם ימים ארוכים והשקיעות הן קסומות.