טיולי משפחות

חוויה שלא תשכחו!

צור קשר

טיולי משפחות הם כיף גדול כבר מהפגישה הראשונה, כבר אז אנחנו מתרגשים יחד אתכם ביצירה המשותפת של הטיול שלכם. זו זכות עבורנו להוביל כל טיול משפחות לכל יעד, התמחות ייחודית זאת היא ההצלחה שלכם בקבלת תמורה לכסף הרב אותו המשפחה משקיעה בחוויה הייחודית שלה. אנו מחויבים ליצור יחד אתכם את הטיול המושלם בו כל ערכי המשפחה מובאים לידי ביטוי, ערכי הביחד של התא המשפחתי, ערכו היקר של זמן ההורים לנוח (אנחנו כבר נרגש את החבר'ה כמו שהם אוהבים), ערכי הילד עצמו והעצמת האזור האישי של כל אחד ואחת, ככה הילדים חוזרים מהמסע מלאי העצמה אישית ותחושת ביטחון עצמי מהגבולות שנפרצו בתודעה, מהחוויות שעברנו יחד, מהמראות שבדרך וקבלת פרספקטיבה אחרת על המושג משפחה, אבא ואמא.
התכנים אותם אנו יוצקים לטיולי המשפחות משולבים בהרבה טבע ובפעילות משותפת, מהנה ומעלה חיוך. אנחנו מתחייבים להוציא אתכם מהשגרה ולרגש אתכם ברגעי משפחה מאושרים. צרו קשר ונצא לדרך!

ג'יפים משפחות ליוון ההררית וכפרי זגוריה

טיול משפחות ליוון ההררית מזמן לכל המשפחה הזדמנות נהדרת לצבור חוויות אותנטיות יחד, טבע פראי ושופע משולב עם הרבה מים וחופש מוחלט יוצר לכם ולנו טיול מיוחד. נצא יחד לטיולים רגליים בינות למפלי המים, נרכב על אופני מים באגמים, נרחץ בנהרות ונרחף מעל קניון עם אומגה, נאכל אוכל יווני טעים שאהוב על המשפחה ונרקוד בטברנה לתוך הלילה. קרבתה של יוון מאפשרת יציאה לטיולים של ארבעה חמישה ואפילו תשעה ימים של אדרנלין זורם וזמן איכות יחד. 

ג'יפים / רכבים פרטיים בסלובקיה ורכס הרי הטטרה

סלובקיה הצעירה, עשירה בטבע ירוק ופראי מזמנת למשפחות חוויה המרגשת את החושים כולם, שפע של מסלולי הליכה בגן העדן הסלובקי, מערת קרח עמוקה ומרתקת, רפטינג צונן בנהר הדונאייץ וטיפוס לרכס הטטרה עם רכבת שיפוע. טיולי אופניים וקורקינט במורדות וערב של משחקי רועים בכפר קטן ומתוק. קצב בלתי פוסק של חוויות באזור גיאוגרפי לא גדול נותן לנו ולכם טיול משובח לכל המשפחה.

ג'יפים במרוקו  מותאם למשפחות

משפחות המגיעות למרוקו זוכות בחוויה עוצמתית המזכירה את החוויה ההודית, אקזוטיקה ופראות, ניגודים של אפריקה ואירופה ומדבר ירוק והרים. יציאה לטיול משפחות במרוקו מבטיח לכם הנאה מיוחדת בארץ המגרב, מרכס האטלס העצום, אל עמק הדרע', מדבר סהרה וחופי האוקיאנוס. אנחנו משלבים חוויות מותאמות לילדים ולהורים ביחד ולחוד, בכל שלב בטיול יש ממה להתרגש. טיול גמלים אל מול זריחה אדומה בסהרה, רחצה בנווה מדבר, ביקור בבית ספר בכפר נידח, סדנת אפיית לחם ה"פראנה" בתנור, אוכל מעולה ונופי בראשית. מרוקו למשפחות שרוצות להגיע רחוק. 

ג'יפים ברומניה ורכס הקרפאטים

טיול המשפחות שלנו ברומניה מפגיש אותנו עם חוויות שונות ומרתקות. נבקר בכפר כמו לחזור בזמן אל תחילת המאה הקודמת, נתנסה במלאכות עתיקות ונבקר במשק פעיל לחוויה חקלאית יחד עם הילדים. נחתור בקיאקים בנהר ה "אולט", נרחף בין העצים בפארק חבלים מאתגר ונדהר עם אופני הרים ביערות מעל בראשוב. נטפס אל רכס הקרפאטים במסלולי שטח מעלים אבק ונצפה למרחקים מנקודות תצפית ייחודיות. טיול משפחות ברומניה ורכס הקרפאטים מומלץ למשפחות עם ילדים בכל הגילאים.

 

צפון גרמניה ברכבים פרטיים

משפחות המחפשות יעד לא המוני המשלב איכות והרפתקאות ימצאו בחבל ארץ זה את מבוקשן. עיירות וכפרים מימי הבינים, בהם נרכב על אופניים יחד, נשוט בנמל הענק שהוא מרכז העיר המבורג, נעבור במנהרה תת קרקעית מתחת לים, נטייל בדרך הגבינות ונלמד ונתנסה בחוויה. נבקר בפארקים משעשעים ונלמד עם יורדי ים על חיי הוויקינגים בכפר משוחזר. נבקר בארמונות, טירות ושווקים הומים וצבעוניים. אם חשבתם על טיול איכותי ומוקפד למשפחות שכבר היו בהרבה חוויות אך רוצות את החוויה המיוחדת – המבורג וצפון גרמניה הוא היעד לטיול הבא שלכם.

פורטוגל ועמק הדואורו ברכבים פרטיים

צפון פורטוגל הוא פנינת תיירות מיוחדת למשפחות. מזג האוויר הנעים, תשתית הדרכים הנוחה ושפע האטרקציות הם הבטחון לטיול משפחות מוצלח. נלמד על מגלי ארצות ונבקר במוזיאון האקטיבי בפורטו, נשוט על נהר הדואורו ונלמד על הכרמים ,היין, הפורט ועל הקשר להר הכרמל שלנו. נחתור עם קיאקים בנהר ונבקר באחוזה של מנואל לערב נרגש מתחת למרבד כוכבים. נטייל עם אופניים בפארק "פנדה ג'רש", נעפיל לפסגת "טורה" במרומי רכס "סרה דה אשטרלה", נבקר בכפרי האנוסים, בכפרי הצפחה ובחוות כבשים מיוחדת במינה. טיול המשפחות שלנו לפורטוגל הוא לא עוד טיול הרשמה לפורטוגל, אצלנו נוגעים בפורטוגל האותנטית.