טיולי שורשים

להתרגש אתכם כל פעם מחדש

צור קשר

"אנו מתחייבים לצאת אתכם למקומות עבורנו הם בית" – זהו חלק מהאני מאמין שלנו וכך עם השנים אנו יוצאים עם מטיילים אל המחוזות הרחוקים של אמא ואבא, סבתא וסבא ואל נופי הסיפורים המלווים כל משפחה אחרי שנות גלות ארוכות, לבד או בזוג, משפחה או קבוצת חברים, אנו נלווה אתכם בתכנון ובהתאמה, נצא יחד הרחק ונגיע בכל דרך אל החצרות, הריחות, המראות והשכנים שנותרו וחלקם עוד זוכרים, צרו קשר ונתחיל להתרגש!

יוון – ספרים רבים נכתבו על קהילת היהודים ביוון עוד מהעת העתיקה דרך גירוש ספרד, קהילת תסאלוניקי המפוארת, קהילת יואנינה ורבות אחרות, מלחמת העולם השנייה והגירוש אל המחנות, מקומיים שהסתירו ומשפחות ששרדו – אנחנו מכירים את יוון כמו את כף ידנו, הצוות המקומי מכין לכם את המסע ויחד נבקר באותם מקומות השזורים בעבר המשפחה, נשלב ביקורים בפינות חמד ומסעדות מעולות, חוויות שיעשירו לכולם את הרגעים הקסומים ומגע אישי של צוות מלווה.

מרוקו – ממלכת מרוקו היא עדיין ביתם השני של יוצאי מרוקו בעליות השונות, התושבים המקומיים  עדיין זוכרים לטובה את השכנים היהודיים, מערי החוף בצפון אל שיפולי רכס האטלס, מהמדבר הלוהט והקניונים הנידחים, היכרות עם מרוקו מזה יותר מ 30 שנים הם הבסיס לטיול שורשים מוצלח ומרגש, תמיד נעטוף אתכם ביחס האישי ובמגע האנושי, נבקר אתכם באותם מקומות מהם הגיעה המשפחה, באוטובוס, בג'יפים ובכל אמצעי להגיע. נטבל את המסע והטיול במקומות שאנחנו מכירים עם סיפורים מהתרמיל שלנו – מרוקו שלא הכרתם!

פורטוגל – גירוש ספרד הביא יהודים רבים לעבור את ה"גבול" אל פורטוגל השכנה, להיות נוצרים מומרים ולחיות כלפי חוץ כנוצרים. לאורך קו החיץ בין ספרד לפורטוגל כפרים רבים שתושביהם היו בעבר יהודים. טיול שורשים אל פורטוגל הוא טיול חובה כמעט לכל אחד ואחת. ליסבון ופורטו, עמק הדואורו וכפרי הצפחה הם התפאורה לטיול שורשים בפורטוגל, אנחנו מכירים את המקומות הרחוקים בפורטוגל כבר למעלה מעשר שנים ונשמח ליצור עמכם את טיול השורשים המושלם, באוטובוס או הואנים, בג'יפ או רכבים פרטיים – תמיד מוצלח.

ספרד והכפרים הלבנים – תור הזהב של אנדלוסיה בימי הביניים השפיע על התרבות המערבית ועל חיינו היום כמעט יותר מכל דבר אחר. החיים על אדמה נוצרים, יהודים ומוסלמים, יוצרים, חושבים ומפתחים יצר מקום נהדר לפריחה ועדנה ליהודים, תרבות אנדלוסיה העשירה התרכזה בדרום ספרד ואנו נצא למחוזות הללו אל אותם שורשים עתיקים מלפני יותר מ 500 שנים, אל הכפרים הלבנים ודרום ספרד.