הריביירה הצרפתית

טיול לרביירה הצרפתית עם Double Compass

הריוויירה הצרפתית – טיול מאורגן או אינסנטיב בריוויירה הצרפתית מותיר טעם של איכות והקפדה על פרטים, כך תרבות המקום וכך השפעתה על העולם המערבי עת לפני מאות שנים, עולם הציור מצא את השמש והאור הנכנסים לציורים, אקספרסיוניזם בחיים עצמם.

להוציא את היופי ולהביע אותו בתוך אווירת הרי האלפים היורדים למפרצי הטורקיז של ים התיכון בדרום צרפת.

ביקור בריוויירה הוא ביקור יוקרתי, המלונות והמסעדות, נותני השירות, בתי הקפה ואפילו השוק המקומי, הכל יוקרתי ובטוב טעם מוקפד.

ערי החוף – ניס, קאן ומונאקו, בהן מומלץ לבקר בעונות הביניים, אביב וסתיו, טובלות בגווני פסטל ובסגנונות הבנייה האירופאית הקלאסית, עם חופי זהב וחלוקי ים נמתחים למרחק או משובצים במעגני היאכטות הנוצצות.

אנחנו אוהבים לשלב פעילות מותאמת בכל מקום, כך נפליג ממעגן היאכטות של קאן, לאי הנזירים “סנט הורנאט” לביקור ביקב המקומי, לטעום יין צונן בינות לעצי הזית, לטייל בחורש על האי.

בניס הרומנטית נבקר בשוק הססגוני ובמונאקו נבקר בקזינו הגדול, עם רכבי היוקרה החונים בחזית וכל המי ומי הבאים בשעריו.

הרי ה”אלפים הימיים” ו”חבל פרובנס” – רכס האלפים המשתרע אל מורדותיו המערביים ואל הים התיכון קיבל את שמו מהחיבור הכחול ירוק הנוצר בין הים להר, מחזה מרהיב מכל עבר, בטיולים המאורגנים שלנו לריוויירה הצרפתית אנו יוצאים לביקור באלפים הימיים (Alpes-Maritimes) אל ערוצי המים השוצפים מי הפשרת שלגים, אל הבוסתן של ידידנו, ז’אן פייר שם נאכל ארוחת צהריים מקומית וטעימה, עם אווירת טבע קסומה וגישה נינוחה לחיים.