טיול למרוקו עם Double Compass

מרוקו היא מדינה מרתקת ומסתורית מלאה בנופים מגוונים. מהרי האטלס האדירים ועד למדבר סהרה האינסופי, כל מי שמבקר יחווה הרפתקה בלתי נשכחת שאינה דומה לשום דבר אחר.

במרוקו יש הכל בשבילכם.

בואו לראות את המראות בטנג'יר, לחוות את השווקים של מרקש, לשוט דרך מרחבים אינסופיים של דיונות חול יפהפיות, ללכת לאיבוד בסמטאות הציוריות ולצפות בשקיעות הנדירות.

צוות Double Campass מתמחה בבניית טיולים מותאמים לקבוצות סגורות, טיולים לחברות וארגונים ו… הגשמת חלומות.

ערים אימפריאליות – מרוקו מרגשת בכל ביקור, הערים האימפריאליות, בהן קבע המלך את מקום מושבו, הן אבני חן באוסף נדיר, ערי הצפון רבאט הכחולה ונופי האוקיאנוס הפראיים, נמל שודדי הים ונהר ה”בו ראג ראג”, ארמון המלך והמוזוליאום, המלאח היהודי והסמטאות מעוררות הגעגוע לבית אבא, העיר מקנס ואורוות מולאי איסמעיל, בירכת אגדאל ושערי העיר, כיכר “להאדים” צבעונית והשוק, בירתה הדתית של מרוקו “פס”, בה נבקר בעלי מלאכה רבים ובבית העלמין עם סיפורי המקום והקהילה, מרקש האדומה וכיכר ה ג’מע אל פנע’, בית הכנסת היהודי ובית המרחקת בו יש תרופה כל מחלה.

צפון מרוקו ורכס הרי הריף – קצה יבשת אפריקה כמעט נוגעת באירופה בואך מיצר גיברלטר, מצפון חופי הים התיכון התכול והטורקיז וממערב האוקיאנוס האטלנטי עם גוון הכחול העמוק, רכס הרי הריף, מקום הייצור העיקרי של החשיש המרוקאי הידוע רק רומז לפראותו של המקום והמקומות הנידחים בהם ניגע.

העיר “שאפשואן” שעל ההרים, “טנג’ר” שעל הים ו”טאטואן” אל מול הים התיכון, מסע מרתק אל מחוזות לא נודעים.

רכס האטלס – מרוקו התברכה ברכס האטלס הנישא כמעט לכל אורכה מצפון מזרח לדרום מערב.

רצועת הרים זו שפסגתה בג’בל טובקאל הנישא לרום של 4167 מטר מעל פני הים, ופסגות משנה פראיות לא פחות.

תושבי ההרים ה”ברברים” ידועים בהכנסת האורחים שלהם ואורח חייהם הייחודי, אותו אורח חיים בו נפגוש בטיולנו במרוקו, כפרי, צנוע, טעים, מחויך וחלק בלתי נפרד מהנוף ההררי הדרמטי הצבוע בגווני אדום עז.

מדבר סהרה – המדבר החם הגדול בעולם. נופים מרתקים ומרקם חיים מרתק בין טבע לאדם, בחלקה הדרומי של מרוקו נמצא חלק ממדבר הסהרה, אוצר מאובנים ובעלי חיים ייחודיים, מפגש עם שבט ה”נומאד” החיים בשלום עם המדבר הקשה למחייה, דיונות נישאות לתצפית ערב מול שקיעה ארוכה וחופת כוכבים רומנטית ממעל.

בטיולים שלנו אנו נפרדים מהאספלט אל תוך הסהרה, רוחצים בנווה מדבר מרענן ולנים לילה עם דאוד, מוסטפה וחברים במאהל לערב בלתי נשכח.

מסע לאורך עמק ה דרע’ – מסע ג’יפים בנהיגה עצמית ממקורות נהר הדרע’ למרגלות האטלס, דרכי שטח מרתקות ופראיות, נצא ממרקש האדומה אל רכס האטלס ומשם במסלול מתעקל אל האוקיאנוס.

תוואי “וואדי דרע’ ” הוא מדברי ברובו ומאופיין בקטעי נהיגה מאתגרים, מדובר במסע מדברי הנמשך כעשרה ימים מקטע הג’יפים בלבד.

מקומות אותם נבקר בדרך הם לגמרי מחוץ למסלול גם הלא שחוק. מעוניינים לצאת לדרך? חושבים שאתם בנויים לזה?

צרו קשר עוד היום ותתחילו לחלום.

מסע ג’יפים לאורך עמק הדרע’.

בהחלט, למשפחות האוהבות טבע ותרבות, הילדים נפרדים מהמסכים ומתחברים לארץ.

מרוקו היא יעד בטוח לטיולים והמרוקאים הם עם מכניס אורחים בטבעו, עם זאת ישנם מקומות וזמנים כמו בכל העולם שלא מומלץ להסתובב באישון לילה.

מרוקו היא ארץ רחבת ידיים ונופיה משתנים באופן קיצון והיא שונה מאוד מאירופה וישראל מזווית המבט של המטייל.

מדריך טוב וארגון נכון מבטיחים לכם טיול מוצלח וחוויה מובטחת.